Park Linowy

ADVENTURE PARK PRZYGODY to miejsce gdzie możesz zapomnieć o codzienności i poczuć smak zabawy i śmiechu. Park znajduje się na samym szczycie Gubałówki – 250 metrów od górnej stacji kolejki krzesełkowej – Szymoszkowa. Bawić się tu może każdy, kto tylko ma na to ochotę!

Nad Waszym bezpieczeństwem czuwają doświadczeni i przeszkoleni instruktorzy, którzy pomogą przełamać strach, zaopiekują się i wytłumaczą jak bezpiecznie korzystać z atrakcji. Cała kadra mówi w języku angielskim.

W naszym parku proponujemy mnóstwo atrakcji, które w połączeniu z przepięknym widokiem na pasmo Tatr, tworzą niepowtarzalny klimat oraz zapewniają błogi relaks. 

Wśród proponowanych atrakcji posiadamy:

PARK LINOWY DUŻY – to przeszkody, zainstalowane w koronach drzew, 6-8 metrów nad ziemią. Uczestnicy wyposażeni w profesjonalny sprzęt asekuracyjny pokonują różnego rodzaju przeszkody, zjazdy oraz mosty, a wszystko zaprojektowane w taki sposób, aby każdy bez problemów mógł przejść całą trasę. Bawić się tu mogą dzieci jak i osoby dorosłe. 

PARK LINOWY JUNIOR –  jest to system platform i przeszkód linowych zainstalowanych pomiędzy drzewami na niskich wysokościach 2-3 metrów. Bawić się tu mogą wszyscy. Uczestnicy przed wejściem do parku zostają wyposażeni w profesjonalny sprzęt asekuracyjny ( uprzęże, lonże, karabinki, rolkę, kask ) i przeszkoleni z zasad posługiwania się nim. Następnie pokonują 8 dolnych stacji. Każdy uczestnik ma możliwość przejścia trasy kilka razy, na różne sposoby.

SKOK Z WIEŻY MOCY – wahadło połączone ze skokiem na bungee – umieszczone jest pomiędzy drzewami na wysokości 12 metrów, gdzie podczas oddawania skoku przeciążenie sięga 2G. Zabawa dodająca najwyższego poziomu adrenaliny oraz niezapomnianych emocji.

TYROLKA XXL – maksymalna dawka adrenaliny podczas 350-metrowego zjazdu z platformy zawieszonej na wysokości 9 metrów nad ziemią. Najdłuższy zjazd na Podhalu z widokiem na panoramę Tatr.

ŚCIANKA WSPINACZKOWA – klasyczna ściana, na której poprowadziliśmy kilka dróg o różnej skali trudności, dla początkujących wspinaczy jak i bardziej zaawansowanych. W górnej partii ściany na wysokości od 9 do 12 metrów zainstalowane jest przewieszenie (ścianka jest pod skosem). Mega adrenalina i frajda dla każdego!

ZORBA – niepowtarzalna przygoda w dwuosobowej kuli o średnicy 3 metrów, toczącej się po zboczu w dużą prędkością z 45-metrowego zbocza – to potężna dawka adrenaliny i wrażenia nie do opisania. W kuli wykonanej z gumowego materiału, przypięci pasami – będziecie staczać się w piskiem i śmiechem.

A wszystko to z pięknym widokiem na panoramę Tatr… 

W parku czeka na Was również STREFA RELAKSU. Każdego dnia zapraszamy również do naszego ADVENTURE BARU, w którym można wypić pyszną kawę mrożoną oraz orzeźwić się zimnym piwkiem w cieniu parasola. Dla osób lubiących odpocząć w słoneczku – mamy leżaki – relaks jak w najlepszym spa.