Pakiety

WYPRAWA – 3 GODZINNA  

Pełna niezapomnianych emocji wyprawa po górskich, ekstremalnie trudnych drogach, gdzie będzie można poczuć szybkość, niepewność i mocne wrażenia. Pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorskiej, zabierzemy Państwa na przejażdżkę samochodami terenowymi w górski teren, której towarzyszyć będzie niepowtarzalny krajobraz oraz malownicze zakątki Podhala. Niezawodny pomysł na imprezę integracyjną. Nasze doświadczenie oraz doskonała znajomość terenów, pozwoli nam dopasować trasy przejazdu pod oczekiwania uczestników.

CENA: 1100 zł / samochód

 

WYPRAWA OFF ROAD + BASENY TERMALNE 

Zabierzemy Państwa na przejażdżkę samochodami terenowymi, po trudnym górskim terenie, w wyjątkowe, piękne miejsca Podhala. Przełamywanie własnych barier, strachu, ograniczeń sprawi, że ta przygoda na długo pozostanie w Waszej pamięci. Po szalonej przejażdżce zaprosimy Was na baseny termalne w Bukowinie Tatrzańskiej, przez 3,5 godziny będziecie mogli wypocząć w jednym z największych kompleksów termalnych na Podhalu.

CENA: 250 zł/ os.

 

WYPRAWA OFF ROAD + PAINTBALL

Mamy coś dla miłośników militariów! Spragnionym mocnych wrażeń, proponujemy  godzinną wyprawę samochodami terenowymi po górskich terenach, błotnistych szlakach, rwących rzekach i poza utartymi drogami. Pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorskiej, zabierzemy Państwa w dziewicze tereny, gdzie dotrzeć można tylko mając napęd 4×4. Po niezapomnianych przeżyciach offroad zakończy się na polu paintballowym w Bukowinie Tatrzańskiej gdzie swoich sił spróbujecie w rozgrywce na kolorowe kulki! Wygra najlepszy, a atrakcje rozgrzeją  krew w żyłach każdego uczestnika.

WYCENA INDYWIDUALNA

 

WYPRAWA OFF ROAD + OGNISKO Z POCZĘSTUNKIEM 

Niezapomniana off-roadowa impreza w górach. To szalona dawka adrenaliny, dla kochających szybkość, nieprzewidywalność i mocna wrażenia. Pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorskiej, zabierzemy Państwa w dziewicze tereny, gdzie dotrzeć można tylko mając napęd 4×4, przez błotniste tereny, rwące rzeki, poza granice utartych szlaków. W połowie wyprawy zatrzymamy się w jednym miejscu aby rozpalić ognisko i posilić się pieczoną kiełbaską oraz napić się ciepłej herbaty. Górski teren, któremu towarzyszą malownicze widoki i panorama Tatr to przygoda nie do opisania. Pełna wrażeń wyprawa po niedostępnych terenach, to przełamywanie w bezpieczny sposób granic własnego strachu oraz świetny sposób na przeżycie chwil pełnych grozy, które na długo zapadną w pamięci uczestników.

WYCENA INDYWIDUALNA