Pakiety

WYPRAWA – 3 GODZINNA  

Pełna niezapomnianych emocji wyprawa po górskich, ekstremalnie trudnych drogach, gdzie będzie można poczuć szybkość, niepewność i mocne wrażenia. Pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorskiej, zabierzemy Państwa na przejażdżkę samochodami terenowymi w górski teren, której towarzyszyć będzie niepowtarzalny krajobraz oraz malownicze zakątki Podhala. Niezawodny pomysł na imprezę integracyjną. Nasze doświadczenie oraz doskonała znajomość terenów, pozwoli nam dopasować trasy przejazdu pod oczekiwania uczestników.

CENA: 850 zł / samochód

 

WYPRAWA  – 5 GODZINNA

Niezapomniana off-roadowa impreza w górach. To szalona dawka adrenaliny, dla kochających szybkość, nieprzewidywalność i mocna wrażenia. Trasa będzie wyznaczana przez ROAD BOOKi, który każdy zespół dostanie od nas. Dzięki zaznaczonym przeszkodom oraz atrakcjom, każdy zespół będzie mógł pokonywać drogę we własnym tempie. Pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorskiej, zabierzemy Państwa w dziewicze tereny, gdzie dotrzeć można tylko mając napęd 4×4, przez błotniste tereny, rwące rzeki, poza granice utartych szlaków. W połowie wyprawy zatrzymamy się w jednym miejscu aby rozpalić OGNISKO i posilić się upieczoną kiełbaską oraz napić się ciepłej herbaty. Górski teren, któremu towarzyszą malownicze widoki i panorama Tatr to przygoda nie do opisania. Pełna wrażeń wyprawa po niedostępnych terenach, to przełamywanie w bezpieczny sposób granic własnego strachu oraz świetny sposób na przeżycie chwil pełnych grozy, które na długo zapadną w pamięci uczestników. Program przewidziany dla minimum 5 samochodów.

CENA: 1300 zł / samochód

 

WYPRAWA – NOCNE SZALEŃSTWO

Mamy coś dla nocnych marków! Spragnionym mocnych wrażeń, proponujemy  godzinną wyprawę samochodami terenowymi po górskich terenach, błotnistych szlakach, rwących rzekach i poza utartymi drogami. Pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorskiej, zabierzemy Państwa w dziewicze tereny, gdzie dotrzeć można tylko mając napęd 4×4. Mrok nocy doda adrenaliny i zmrozi krew w żyłach każdego uczestnika. Pewnie każdy widział gwiazdy na niebie… mało kto wie jak wygląda rozgwieżdżone Podhale – to trzeba zobaczyć samemu.

CENA: 400 zł / samochód

 

WYPRAWA  ŁĄCZONA Z QUADAMI

Adrenalina to Twoje drugie imię? Wyprawa łącząca w sobie samochody terenowe oraz quady – napęd 4×4 w najlepszym wydaniu. 4 – godzinna wyprawa podczas której spotkamy się z błotem, potokami, górskimi zjazdami i trawersami. Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy, podczas kiedy jedna wyruszy w nieznane w samochodach terenowych, druga będzie pokonywać tą samą trasę na quadach. W połowie drogi spotkamy się aby rozpalić ognisko, posilić się upieczoną samodzielnie kiełbasą, napić się ciepłej herbaty i wyruszyć w drogę powrotną. Tym razem uczestnicy poruszający się samochodami terenowymi – przesiądą się na quady, a osoby poruszające się quadami usiądą w samochodach. Prawdziwe off-roadowe szaleństwo, podczas którego gwarantujemy skok adrenaliny do maksimum.

CENA: 3450 zł / 1 samóchód + 2 quady

 

WYPRAWA ADRENALINOWO – RELAKSACYJNA

Co byś powiedział na to, aby połączyć adrenalinowe szaleństwo z relaksującą kąpielą w termalnych basenach na Podhalu? To szalona dawka adrenaliny dla kochających szybkość, nieprzewidywalność i mocna wrażenia, zestawiona z regeneracją sił i kąpielami zdrowotnymi w kompleksie term. Wyprawa  rozpocznie się od rajdu poza granicami utartych szlaków, aby wiodąc przez błotniste tereny, trawersy, podjazdy i rwące potoki, by po dwóch godzinach dotrzeć do kompleksu term, w którym będzie można spędzić relaksujące 3 godziny w wodzie. Po opuszczeniu basenów zaprosimy uczestników na ciepły posiłek aby odnowić siły bo pasjonujących atrakcjach.

CENA: 700 zł / samochód (cena nie zawiera biletu wstępy na termy oraz kosztów poczęstunku)