Paintball na Podhalu w Zakopanem oraz Bukowinie Tatrzańskiej

Gra w paintball to doskonały pomysł na aktywne spędzanie czasu wolnego, spotkanie towarzyskie oraz atrakcję podczas imprezy integracyjnej. Zapraszamy do odwiedzenia naszych dwóch pól do gry w paintball w Zakopanem na Gubałówce oraz w Bukowinie Tatrzańskiej. Kompleksowo zorganizujemy dla Państwa gry wieloosobowe, wg wybranych scenariuszy. Dysponujemy ciekawymi i angażującymi planami rozgrywek m.in. capture the flag (zdobądź flagę), deathmatch (wyeliminowanie jak największej liczby uczestników), ochrona vipa (terroryści vs. ochroniarze jednej osoby bez broni). Chętnie przygotujemy dla Państwa niepowtarzalny scenariusz gry, inspirowany kultowymi grami oraz znanymi scenami z filmów akcji. Organizujemy również turnieje paintball dla najmłodszych (dzieci poniżej 10 roku życia). Nasze doświadczenie oraz wiedza o grach zespołowych pozawala nam organizować kreatywne zabawy bez obawy o siniaki i uszczerbki na zdrowiu.

Paintball w Zakopanem

Oddajemy do Państwa dyspozycji pole do gry w paintball położone na Gubałówce. Teren obejmuje ok. 1000 m2, a jego górzyste ukształtowanie zapewnia dynamiczną i ciekawą grę oraz daje możliwości do tworzenia interesujących scenariuszy. Pole usytuowane na Gubałówce w Zakopanem mieści się przy parku linowym oraz barze z napojami i przekąskami. Zwieńczeniem całości jest przepiękny widok na panoramę Tatr. W Zakopanem czeka Państwa niezapomniana przygoda paintball’owa!

Paintball w Bukowinie Tatrzańskiej:

Drugie pole do gry w paintball znajduje się w Bukowinie Tatrzańskiej. Poligon gry ma wielkość 4500m2, wyróżnia się dwojaką charakterystyką. Z jednej strony przestrzeń idealnie nadaje się do uprawiania woodsball’u. Znajduje się tam leśna forteca ze snajperskim orlikiem, świetna do realizowania podczas gry pojedynków pomiędzy terrorystami, a oddziałami S.W.A.T. Z drugiej strony pola w Bukowinie Tatrzańskiej, znajduje się część speedball’owa – otwarta przestrzeń z ciekawie ukształtowanym naturalnie terenem, sprzyjająca szarżom oraz grom o scenariuszach w stylu deathmatch oraz capture the flag.

Paintball to gra, w której liczą się emocje, szybkość i taktyka. To wszystko składa się na niesamowitą adrenalinę. Organizujemy rozgrywki na najwyższym poziomie, które są ciekawe i angażujące. Ponadto, by zregenerować siły oferujemy ognisko z kiełbaskami oraz odpoczynek na łonie podhalańskiej natury.

Organizujemy również gry paintball’owe na terenie udostępnionym przez Klienta. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

 

 

Laserowy Paintball:

Od niedawna dysponujemy całkiem nowym – bezbolesnym sposobem na paintballowe szaleństwo – Laser Tag – zwany też laserowym paintballem to całkiem nowa forma rozrywki w najlepszym wydaniu! Uczestników zaprosimy na pole do gry, gdzie każdy gracz dostanie od nas karabin strzelający bezpieczną wiązką laserowa – dlatego też nie trzeba martwić się o bolesność po trafieniu – wszystkich wyposażymy w niezbędny sprzęt oraz mundur maskujący. Gra prowadzona będzie przez sędziego, który wprowadzi angażujący charakter rozgrywek. Karabiny nie pozostawiają po sobie śladów, dlatego jest to dobre rozwiązanie dla osób, które boją się siniaków, pobrudzenia czy też wolą aby atrakcja odbyła się w większej hali zamkniętej.

Możliwość organizacji atrakcji w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu, gdzie jest większa przestrzeń.