Atrakcje

Zakopane to najpopularniejsza miejscowość w polskich Tatrach. W każdym sezonie – zarówno zimą, jak i latem – przyciąga setki turystów. Dla miłośników gór mieszkających w Zakopanem oraz przyjeżdżających tutaj na wczasy, przygotowaliśmy różnorodne atrakcje. Z nami przeżyjesz niepowtarzalną przygodę!

wspinaczka w tatrachJesteśmy firmą organizującą eventy i imprezy integracyjne w Zakopanem oraz Bukowinie Tatrzańskiej. Dla Ciebie, Twoich przyjaciół oraz znajomych przygotujemy atrakcyjny event. Pokażemy Wam, jak aktywnie i ciekawie spędzić czas wolny! Wśród naszej oferty znajdują się takie atrakcje jak: paintball, off-road, quady, rafting, strzelanie z łuku, park linowy oraz wspinaczka. Bezpiecznie i kreatywnie organizujemy gry terenowe oraz wszelkiego rodzaju imprezy tematyczne dla różnych grup wiekowych.

Wspinaczka górska w Zakopanem to atrakcja dedykowana entuzjastom gór oraz miłośnikom aktywnego wypoczynku. Z pewnością Ci, którzy próbowali już swoich sił we wspinaniu się po górskich skałach przyznają, że towarzyszy temu niezapomniana adrenalina zwieńczona radością ze zdobytego szczytu. Wspinaczka górska to nie tylko niesamowite wrażenia, ale również zapierające dech w piersiach widoki oraz górskie pejzaże, które można podziwiać z wysokich skał. Z należytą starannością dbamy o bezpieczeństwo uczestników naszych eventów. Dysponujemy atestowanym sprzętem i zabezpieczeniami, a wskazówek dotyczących wspinaczki udziela doświadczony instruktor.

Wspinaczka górska to świetny pomysł na atrakcję podczas imprez integracyjnych, wycieczek, spotkań towarzyskich, urodzin. Kto nie próbował jeszcze wspinać się po górach, to najwyższy przeżyć prawdziwą przygodę pełną pozytywnych wrażeń, więc zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Zapraszamy do Zakopanego!